JSW IT SYSTEMS

Profil działalności

Od wielu lat, nieustannie podnosimy jakość naszych usług w branży IT. To co nas charakteryzuje to proces, w którym stawiamy na innowacyjność i nowoczesność. Głównym odbiorcą naszych usług jest Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej, dla której stanowimy zaplecze informatyczne. Dzięki posiadanej i nieustannie poszerzanej wiedzy tworzymy i realizujemy strategiczną rolę integratora systemów informatycznych.

Działania podejmowane przez naszą firmę skierowane są na zapewnienie całościowej obsługi informatycznej, która obejmuje między innymi projektowanie, realizację, wdrożenie i obsługę systemów IT w pełnym zakresie. Na zlecenia swoich klientów wykonujemy również specjalistyczne aplikacje użytkowe.

Profil naszej działalności oparty jest przede wszystkim na wiedzy i innowacyjności. Naszą codzienną pracę cechuje również uczciwości i lojalności wobec kontrahentów. Świadczymy usługi  głównie w zakresie: outsourcingu IT, przetwarzania danych, serwisowania sprzętu komputerowego, budowy sieci LAN i WAN, tworzenia specjalistycznego oprogramowania, dostaw sprzętu komputerowego, audytów IT, usług internetowych.

Metadane

Data publikacji : 30.01.2019
Podmiot udostępniający informację:
JSW IT SYSTEMS
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator

Opcje strony

do góry